zoja jamniki jamnik

Wyślij kartkę!
piątek, 24 maja '19
 
CYTAT DNIA: Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże. - Pearl Buck
    

Night of Glory - Łukasz JArosz obronił tytuł!!!

Łukasz Jarosz (Octagon Nowy Targ) obronił w Nowym Targu tytuł mistrza świata w kick-boxingu w formule low kick w kategorii powyżej 96 kg.

Walka odbyła się podczas wielkiej gali thai*kick-boxingu "Night of Glory". Przeciwnikiem Polaka był zawodnik z Bośni i Hercegowiny, 34-letni Senad Hadzic.

Zakontraktowana na 12 dwuminutowych rund walka rozpoczęła się od zmasowanych ataków Hadzica. Potężnie zbudowany Bośniak (192 cm i 120 kg) rzucił się na Jarosza. Polak bronił się jednak bardzo dobrze i spokojnie kontrował, przede wszystkim serią mocnych kopnięć. To kosztowało rywala sporo sił. W końcówce drugiej rundy odważniej zaatakował Jarosz, którego kilka potężnych ciosów dało się we znaki Hadzicowi. W trzeciej rundzie Bośniak miał już dosyć i w pierwszej minucie tej odsłony poddał się.

- Wiedziałem, że w pierwszych rundach przeciwnik rzuci się na mnie - powiedział po walce Jarosz. - Ja miałem przetrzymać dwie, trzy rundy i dopiero później zaatakować. Rywal próbował mnie troszkę sprowokować faulami, trzymaniem, ale wiedziałem, iż to jest tylko dowód, że jest bezradny. Pomimo zwycięstwa nie jestem zadowolony z tej walki, ponieważ nie pokazałem tak naprawdę, jak potrafię walczyć, boksować czy kopać.

Oprócz walki Jarosza odbyło się też sześć innych pojedynków. W walce o tytuł zawodowego mistrza Polski w kick-boxingu w formule low kick w kat. do 81 kg Paweł Jędrzejczak (Fighter Wrocław) pokonał decyzją sędziowską nowotarżanina Wojciecha Hołego 2-1. Zwycięstwo Jędrzejczak wywołało sporo kontrowersji wśród licznie zgromadzonej publiczności. Bardzo widowiskowy był też pojedynek o tytuł mistrza Polski w formule K1, w którym Marcin Różalski (Centrum Sportów Walki Płock) w swojej 30. zawodowej walce pokonał Davida Keclika 3-0.

W walce w boksie tajskim Piotr Woźnicki (Centrum Sportów Walki Płock) wygrał z Wojciechem Kościelniakiem (Octagon Nowy Targ) 3-0, a w walkach w kick-boxingu w formule low kick Damian Makusek (Paco Katowice) znokautował w II rundzie Przemysława Marciniaka (Centrum Sportów Walki Płock), Patryk Sztorc (Octagon Nowy Targ) zwyciężył z Austriakiem Danielem Auerem 3-0, a Piotr Lepich (Paco Katowice) wygrał z Radislawem Talarowicem (Octagon Nowy Targ) także 3-0.

MACIEJ ZUBEK

 08.01.2006 r.

Zobacz także:

1. Relacja z walki Łukasza w Wiedniu - Mistrz Świata Zawodowców Federacji ISKA

2. Łukasz Jarosz Mistrzem Świata AmatorówRelacje TV
Galerie zdjęć


 
Rabczańskie instytucje
Zakł. Wodoc. i Kanal.
Fundacja RRR
Biblioteka Publiczna
Przedszkole nr 1
Gimnazjum nr 1
OSP Chabówka
MOS Rabka
GOPR
Instytut GiChP
Uzdrowisko Rabka
GORD
PTTK O/Rabka
Liceum nr 1 Romer
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 2
Zespół Szkół w Rabce-Zdroju
Urzędy
Starostwo Powiatowe
Urząd Marszałkowski
Strony Miejskie
Portal mieszkańca
Miasto dzieci
Rabka ZIMĄ
Rabka LATEM
Plan Miasta
BAZA TURYSTY
Media
Tygodnik Podhalański
Dziennik Polski
Gazeta Krakowska
Super Express
Watra
Ciekawe Strony
Motosport
Extreme
Extreme-bike
Podwojne Uderzenie
Fitness
TRUENO
Giewont
Muzeum Orkana
Teatr Rabcio
Rabkoland
Skansen Taboru
U Żura
ASW TENGU
Dawno temu w Rabce
Serwis alergologiczny
Panoramy Rabki
Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej
Rabczańska Liga Halowa Piłki Nożnej
 


ustaw jako startową | kontakt z Urzędem Miasta | Strony WWW, PHP - 4core.pl
jesteś 2205492 gościem na stronie rabka.pl | obecnie on line: 5
© Urząd Miasta Rabka-Zdrój - wszelkie prawa zastrzeżone